Wystawa west_coast_architecture / mellon '03_'09. prezentuje wybór realizacji i projektów pracowni projektowej mellon architekci (architektów Miłosza Raczyńskiego i Marka Sietnickiego) z ostatnich 6 lat czyli od momentu powstania pracowni w 2003r do dzisiaj.
Zgodnie z tytułem „west coast architecture” wybór prac prezentowanych na wystawie dotyczył realizacji i projektów opracowanych przez grupę mellon architekci w obszarze nadmorskim (Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Koszalin, Mielno, Rozewie, Sztokholm)
Na ponad 50 planszach pokazane zostały wybudowane już obiekty (m. in. regionalne centrum kultury w Kołobrzegu, apartamentowce Marinos, Still i Bałtycka w Świnoujściu, apartamentowiec Tarasy w Mielnie, hala firmy hatteland w Koszalinie) jak również projekty nad którymi mellon obecnie pracuje (m.in. apartamentowce DUNE i ORION w Mielnie)

WERNISAŻ ODBYŁ SIĘ W PIĄTEK, 6. LISTOPADA, O GODZ. 17.00
Galeria FORMA, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, WBiA / Budynek Architektury, ul. Żołnierska 50 w Szczecinie.
Czas ekspozycji wystawy: 6 listopada – 17 listopada 2009

Po wystawie gości zaproszono do klubu WASABI, w którym odbyło się mellon party z okazji sześciolecia działalności firmy. Z relacji uczestników można wnioskować, że zabawa była przednia i długa.

pozostałe zdjęcia